17 listopada byliśmy na 
Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2016 w Ptak Warsaw Expo.

W dniach 17-19 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbyły się Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile. To wyjątkowe święto branży tekstylnej wyznacza przyszłe trendy obejmujące swoim zasięgiem Europę Środkową.
Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy – wzory, kolorystkę, struktury i surowce na sezon wiosna/lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w branży.
III edycja Targów Tekstylnych to aż 350 firm z całego świata! Swój udział zapowiedzieli już producenci i importerzy z Polski, Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Uzbekistanu, Grecji, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.
Przestrzeń III edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na 7 stref branżowych: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, usługi i pawilony międzynarodowe. Podczas wydarzenia odbywać się będzie też Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.