Bez względu na to jaką klasę wybierzesz możesz uczestniczyć w tej formie zajęć dodatkowych .

Dwie godziny w tygodniu w (15-osobowych grupach) totalnej kreatywności, zabawy i przygody! W dodatku za to dostaniesz oceny, wpisywane na świadectwo!
Przychodzisz do nas i wybierasz jedną z trzech możliwości: prezentacja mody, realizacja filmu i programu telewizyjnego oraz wzornictwo (dizajn)! Jedyny problem w tym, że wszystkie są extra, a Ty musisz wybrać!
PREZENTACJA MODY
Gdyby Anja Rubik dopiero zaczynała swoją karierę, z pewnością przyszłaby do naszej szkoły! Flesze aparatów, piękne kreacje i Ty na wybiegu!!! To nie muszą być marzenia !!! Dodatkowe zajęcia z prezentacji mody pozwolą Ci poznać tę sztukę od podstaw. Lekcje choreografii to doskonała okazja, żeby potańczyć, a przy okazji nauczyć się chodzić po wybiegu w butach na obcasach . Ta sztuka przyda się nie tylko zawodowym modelkom i modelom! Pokazy mody, przygotowywane od lat przez naszych uczniów, to świetna zabawa i niezwykła przygoda! Jeśli zaryzykujesz, ubierzemy Cię w kreacje renomowanych firm, zrobimy profesjonalny makijaż i fryzurę, zorganizujemy Ci zawodową sesję fotograficzną, a jeśli zechcesz, zabłyśniesz na wybiegu. Udział w tych zajęciach to gwarancja przygody i zabawy! Takie możliwości możesz mieć tylko w RE:ymoncie!