Motywy przyrodnicze w ubiorze

10 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród w Powiatowym Konkursie „Motywy przyrodnicze w ubiorze. Edycja X: Owoce i warzywa – smaczne i zdrowe na torbach na zakupy”.
 
W kategorii „uczniowie szkół ponadpodstawowych” Milena Suszek z klasy I AC zajęła pierwsze miejsce, Aleksandra Tomalska z klasy I B trzecie miejsce, a Aleksandra Leśniak z klasy II B i Aleksandra Zasik z klasy IV AC zdobyły wyróżnienia. W kategorii „osoby dorosłe” I miejsce zajęła Pani Anna Kusztal, wyróżnienia trafiły do Pani Marii Banaś i Anny Trynkiewicz. Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu!
W czasie uroczystości na specjalnie przygotowanym pokazie zaprezentowano nagrodzone prace. Ze starszymi koleżankami wystąpiła 6-lenia Oliwia Młyńczak. Na zakończenie obejrzeliśmy elektryzującą kolekcję „Energia jest w modzie” zaprojektowaną i uszytą z tkanin jedwabnych przez uczennice klasy III AC.
 
Kolekcja została przygotowana przez p. Joannę Przystańską i Sandrę Kempińską, a choreografia przez p. Katarzynę Drążek Pasternak.