Warsztaty stolarskie

W dniu 12.10.2020 odbyły się w naszej szkole  warsztaty stolarskie przeprowadzone przez przedstawicieli firmy Hettich – Pana Pawła Borkowskiego oraz Pana Witolda Soboniaka. Uczestnikami szkolenia byli uczniowie klasy pierwszej , drugiej i trzeciej kształceni w zawodach stolarz i tapicer.      Warsztaty składały się z dwóch części : teoretycznej i praktycznej.  Uczniowie z pomocą szkoleniowców  wykonywali meble i  montowali okucia. Tak naprawdę najważniejsze było to , że zarówno uczniowie jak i nauczyciele uczący przedmiotów zawodowych  mogli poznać nowinki z branży stolarskie .  Po szkoleniu nasza szkoła otrzymała w prezencie od firmy Hettich pomoce naukowe, które będą wykorzystywane podczas edukacji  stolarzy i tapicerów na lekcjach.

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Przemysłu Mody i Reklamy za pomoc w realizacji warsztatów, przedstawicielom firmy Hettich za przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia oraz naszym drogim uczniom za zaangażowanie w warsztaty .

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmiku z tego wydarzenia.

https://drive.google.com/file/d/1rDH7XyILQQh8hotBrZcWlW751cLFW87M/view?usp=sharing